Basketbalová kolekce Kobeho Bryanta zahrnuje nejen boty na palubovku, ale i oblečení a doplňky. O pětinásobném šampionovi je známo, že věří v psychologii barev. Zvláště u propojení barev s přístupem a emocemi ve sportu. A právě tento aspekt byl klíčový při tvorbě nové kolekce basketbalových bot KOBE A.D.

Kolekce KOBE A.D. zahrnuje pět barev, kdy každá jednotlivě charakterizuje Kobeho sportovní růst a jeho zlepšení jak fyzické, tak i psychické. Podle šampiona barvy vyjadřují rozdílné emoce. V kolekci je navíc použito mimořádně lehké vlákno Flywire, které je ultra lehké, ale zároveň poskytuje velmi pevnou oporu. Nechybí ani technologie Nike Zoom, která se stará o odpružené tlumení. Skvělý vzhled a maximální výkon při hře – to jsou hlavní znaky bot a oblečení od Kobeho Bryanta.

KOBE A.D. FEARLESS

Pro Bryanta vyjadřuje fialová překonání výzev a nastavení nových cílů. Většina z nás má největší strach z neznámého. Pro Kobeho ale strach neexistuje, a právě proto pojmenoval tento model “Fearless”, v překladu “nebojácný”.

KOBE A.D. PASSION

Červená barva je uznána jako symbol vášně. Jak Bryant říká: „Nic nemůže zničit vášeň pro basketbal.” Pokud děláme sport s vášní, nikdy nemůžeme prohrát.

KOBE A.D. OPTIMISM

Žlutá barva a pozitivní mysl patří k sobě. Však i mezi mraky je vždycky slunce. Tento přístup ke hře umožňoval Bryantovi vytrvat a prostřednictvím tohoto barevného modelu pomůže překonávat překážky i vám.

KOBE A.D. DETACHED

Šedá barva reprezentuje klid. Podle Bryantova smýšlení je hra důležitější než přátelství. Pracoval na tom, aby veškeré emocionální pocity byly při hře odstraněny. „Přátele přicházejí a odcházejí, vítězné prapory však visí navěky,” říká Bryant.

KOBE A.D. HONESTY

Pro mnohé z nás je modrá barva symbolem důvěry a spolehlivosti. Podle Bryanta je jednou z největších chybou lidí, že nedokážou akceptovat kritiku. Přijetí nedokonalosti nám však pomáhá být lepšími.

Barevná kolekce KOBE A.D. je celosvětově dostupná od 24. srpna na nike.com.

Přihlaste se k odběru novinek!

Zanechat komentář

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar