Domů Články Akce Němečtí Milky Chance odehrají svůj první samostatný koncert v Česku!

Němečtí Milky Chance odehrají svůj první samostatný koncert v Česku!

0

Německá skupina Milky Chance se chystá na svůj první samostatný koncert v Česku. Do pražského klubu Roxy přiveze 17. února 2018 letošní album Blossom.

Milky Chance založili spolužáci Clemens Rehbein a Philipp Dausch v roce 2012. Debutové album Sadnecessary, které vydali hned rok po svém vzniku, se stalo velmi úspěšným nejen v domácím Německu. Největší pozornost si získala skladba Stolen Dance, která bodovala snad ve všech evropských hiparádách a uspěla i ve Spojených státech. Videoklip k tomuto singlu čítá jen na YouTube 332 milionů zhlédnutí. Kapela se později objevila v show Jimmyho Kimmela či Jimmyho Fallona a zahrála si na festivalech Coachella nebo Lollapalooza v Chicagu. Před dvěma lety se Milky Chance poprvé ukázali i českému publiku na Overtone festivalu v Praze. Letos vydali v pořadí druhé album Blossom a stejně jako u první nahrávky se produkce ujali sami. Z původních dvou se rozrostli o další dva členy a začali více pracovat s nástroji:

„Při nahrávání jsme byli zvyklí pracovat zvlášť s bicími a zvlášť se samply, které jsme vytvářeli např. dupáním nebo klepáním. Teď se soustředíme na to, že hrajeme ve čtyřech. Vždycky jsme chtěli být živá kapela. Z toho teď vycházíme.“

Vstupenky budou za 590 Kč k dostání od 15. září (10:00) na fource.cz, GoOut.cz a Ticketpro. Pro aktuality sledujte událost na Facebooku.

zdroj: fource.cz

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Chcete dostávat upozornění
na nové články?

Přihlaste se k odběru novinek. Žádný SPAM, nebojte!