Rae Sremmurd patří k jednomu z nejprogresivnějších uskupení americké rapové scény. Toto bratrské duo, bylo objeveno producentem Mike Will Made It s jehož pomocí vystřelilo na přední příčky hitparád. A jelikož se 2. února objeví i v pražské Lucerně, je načase představit si to nejlepší z jejich tvorby!

Bratři Swa Lee a Slim Jimmy společně tvoří duo Rae Sremmurd, které vystřelilo na přední příčky hitparád, jako když bičem práskneš. Sremmurdi se do většího povědomí dostali trackem „No Flex Zone“, ale ten pravý úspěch přišel až o měsíc déle, a to v září roku 2014, kdy se na jejich kanále objevil klip „No Type“ jehož počet zhlédnutí se v dnešní době blíží skoro ke 500 milionům.

Další vydařený počin je track „Throw Sum Mo“ ve kterém spojili Sremmurdi síly s Nicki Minaj a Young Thugem. Track jako takový se umístil na 12. příčce magazínu Billboard v žánru US Hot R&B/Hip-Hop Songs. Videoklip k písni je plný zadků, peněz, kolečkových bruslí a zase zadků…

Na podzim tohoto roku nám duo přineslo banger „Black Beatles“, které se nachází na jejich posledním album SremmLife2. Na tracku se s nimi podílel také již propuštěný Gucci Mane. Pokuď vás track baví stejně tak jako mě, tak se můžete na videu níže podívat, jak celý beat vznikal.

Jako poslední si představíme skladbu „Look Alive“, která se také nachází na již zmíněném albu SreammLife2. Jedná se o jednu z pomalejších věcí od Sremmurdů, ale zároveň o jednu z nejlépe znějících na albu.

Předminulý rok změnili Lee a Jimmy pražský klub Lucerna Music Bar v hotové peklo, a tak nám nezbývá než obléknout kvalitní obuv, a 2. února se připravit na pořádný moshpit, jelikož koncert je již téměř 100% vyprodán.

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.