Možná už jste slyšeli o podvodnících, kteří zneužívají osoby v tíživé finanční situaci a místo toho, aby jim pomohli vyřešit finanční problémy, je okradou i o poslední peníze. Vyhněte se proto firmám, které podmiňují poskytnutí úvěru jakýmikoliv poplatky předem, nebo své klienty nutí kvůli úvěru volat na drahá, takzvaně devítková čísla (čísla začínající 900, 906 atd.), kde se za minutu platí desítky nebo i stovky korun. Klienta na těchto linkách firmy nechávají často dlouho čekat tak, aby byl jeho účet za telefon co nejvyšší. Ani stovky či tisíce takto utracených korun ale nikomu nezaručí, že úvěr opravdu žadatel získá.

U jiných typů nebankovních půjček se můžete setkat s poplatkem označovaným jako korunový. To není nic neférového, zaplatíte skutečně jen jednu korunu, kterou pošlete na účet poskytovatele úvěru. Jak známo, příjemce platby uvidí na svém účtu nejen došlou sumu, ale také jméno a příjmení majitele účtu, z něhož koruna přišla, a také samotné číslo účtu. Nebankovní společnost si tak může velmi jednoduše ověřit, zda jméno žadatele o úvěr a jméno majitele účtu se shoduje a zda je uvedené číslo účtu správné.

Ale potřebnou finanční částku můžete na svůj účet získat i zcela bez poplatků a předem vás to nebude stát ani onu zmiňovanou korunu. Stačí si jen důkladně projít podmínky poskytování nebankovních úvěrů, včetně toho, kolik která půjčka bude stát. Určitě najdete nějakou variantu, která vám bude přesně vyhovovat.

2
Zanechat komentář

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AndjeyMánička Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Andjey
Host
Andjey

Hledáte-li srovnaní půjček, představujeme vám portál https://finrada.cz/ , na němž naleznete srovnání půjček z celého trhu. Nabízíme Vám přehledný popis bankovních i nebankovních institucí a jejich portfolio produktů.

Mánička
Host
Mánička

Děkujeme vám za podrobný příběh o finančních operacích. Hledáno na podobném webu http://rychlapujcka-is.com/ nemohlo najít to, co chtěla.