Po delší sociální odmlce se vrátil Kanye West na Twitter, aby opět začal své příznivce bombardovat svými statusy. Návrat k zajetým kolejím ve velkém stylu a rovnou s oznámením dvou příchozích alb.

Je tomu poměrně dávno, co se Kanye West rozhodl po svém psychickém zhroucení odmlčet ze všech sociálních sítí. Po zotavovací kůře, která mu mimo jiné vynesla i pěkných pár kil nahoru, se Yeezus rozhodl, že je čas pro comeback. Fanoušci se tak mohli opět těšit z toho, co jim tak dlouho scházelo, zaspamovaná zeď na Twitteru. Kanyeho ukázkový sociální brainstorming dokonce přerostl v real-time psanou filozofickou knihu. Mezi změtí všech filozofických statusů, fotek nových Yeezy modelů, řádků knihy a videí se objevily o něco zajímavější informace v podobě oznámení nového alba.

To by mělo čítat 7 skladeb a světlo světa by mělo spatřit už 1. června! Samozřejmě se jedná o první informaci ohledně tohoto alba. Fanoušci si jistě v této souvislosti vybaví předfinální fázi vydání alba TLOP, která čítala pěkných pár úprav a pozdržení. Aby toho na tento, už tak náročný, comeback nebylo málo, Kanye dokonce oznámil společné album s Kid Cudim, které minimálně já už pěkných pár let očekávám. To by mělo vyjít o týden později, tedy 8. června, a mělo by nést název „Kids see ghost“. Tato zpráva je velice potěšující pro oba tábory fanoušků. Kanye své sympatie k talentovanému Cudimu nikdy netajil a projektů od druhého jmenovaného je po čertech málo. Uvidíme, jak kolaborace těchto hudebníků dopadne. No a tato oznámení byla vzápětí doplněna o další. Tentokrát se jednalo o oznámení alba umělkyně Teyany Taylor, naplánové na 22. června, a release projektu, který si přichystal dlouho neohlášený rapper Pusha T, a to už na konec dubna.

Vzhledem k povaze autorových projektů nelze nemít vysoká očekávání. Uvidíme, s čím se po své zdravotní odmlce Kanye vytasí tentokrát.

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.