Pracujete s čísly v Excelu? Studujete, právě se blíží zkouška z Excelu a Vy se trápíte se vzorci nebo kontingenční tabulkou? Dnešní doba nabízí efektivní a snadný způsob sebevzdělávání v čase, který Vám vyhovuje, a to pomocí online kurzů Excelu.

Nemusíte chodit na drahá školení a nudit se hodiny u témat, která už dávno znáte. Vyberete si z video lekcí témata, která právě potřebujete a vše si vyzkoušíte na svém počítači. Pokud se chcete jen podívat pro připomenutí, stačí spustit prohlížeč na tabletu nebo smartphonu. Jednotlivé kurzy Microsoft Office aplikací jsou velice podrobné a tematicky srovnatelné s klasickými kurzy, navíc s důležitými benefity, a to že jsou levnější a zaberou nesrovnatelně méně času. Neztrácejte svůj drahocenný čas na živém školení Excelu, učte se kdykoliv třeba doma v klidu a k lekcím se můžete kdykoliv vrátit. Uvidíte, že je to opravdu snadné, ať už jste pokročilí nebo s tabulkami teprve začínáte.

Zvýšíte svou šanci získat práci

Zhlédnutím online kurzu Excelu na konci obdržíte elektronické osvědčení (certifikát), které se bude hodit při zájmu o nové zaměstnání, protože si ho můžete přiložit k životopisu a zvýšit tak svou kvalifikaci. U některých online kurzů jsou také k dispozici závěrečné kvízy, jsou však čistě dobrovolné pro zopakování stěžejních, právě nabytých, informací a jejich dokončení není nutnou podmínkou pro získání certifikátu.

Ať už s tabulkami teprve začínáte nebo jste na pokročilé úrovni, aplikace Microsoft Excel je naplněná vychytávkami, které ušetří spoustu času a určitě se vyplatí se je naučit. Online kurzy jsou nyní velice flexibilní metou k učení a jsou stále oblíbenější. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, můžete kontaktovat lektora kurzu, který Vám ochotně poradí vyřešit jakýkoliv problém v Excelu nebo jiné aplikaci. Obrovskou výhodou je možnost se k lekcím opakovaně vracet. Když totiž jdete na prezenční školení a ukazované nástroje nepoužíváte, brzy je zapomenete.

Kurz Excelu online nebo drahá učebnice?

Již je tu doba, kdy se od běžných kurzů pomalu ustupuje a začínají se stále více objevovat online formy výuky jako e-learning nebo webináře. Ne každý má čas jít na několikadenní školení a zaplatit za něj polovinu měsíční mzdy. Uvidíte, že např. online kurz Excel pro začátečníky je mnohem levnější než drahé knihy a navíc je podán vstřebatelnou formou a pomaleji, než na prezenčním školení. Na své obrazovce uvidíte jednotlivé kroky v tabulce. Od certifikovaného lektora se přiučíte cenné zkušenosti, které nashromáždil během mnohaleté praxe s výukou kancelářských aplikací. K videím jsou přiloženy také cvičné soubory, které si lze zdarma stáhnout a v klidu si dle prezentovaného postupu zkusit i na svém počítači.

Moje zkušenost mi říká, že si uživatelé k této nové formě online vzdělávání teprve nacházejí důvěru, ale jakmile to zkusí, nemohou si ji vynachválit. Pojďte s dobou a vyzkoušejte si to také, některé ukázkové lekce či celé kurzy jsou zcela zdarma!

Článek je reklamní sdělení

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.