V pátek 9. prosince se Majk Spirit vrátil po více než roce do pražského SaSaZu, kam tentokrát dovezl svou Primetime show, pojmenovanou podle svého největšího hitu z alba Y White, které vydal na jaře 2015. Prosincový koncert pojal trošku jinak než jeho předchozí show, přivezl si s sebou svůj Live band a také své kolegy z H16.

Show měla jinou, komornější atmosféru, než na jakou jsme u rapových či hip-hopových koncertech zvyklí. Díky live bandu tak fanoušci mohli slyšet pozměněné verze svých oblíbených tracků.  Spiritova show začala okolo půlnoci a trvala téměř dve hodiny. Pražské fanoušky přivítal svým hitem Zbojník, který můžeme najít na albu Y Black, vydaným v březnu 2015, a ke kterému nechybí ani povedený videoklip.

Na Zbojníka navázal dalšími známými tracky jako Feel Alright nebo Ženy Treba Ľúbiť, songem, který je oblíbený především u dámské části publika a který vyšel na jeho debutovém albu Nový člověk z roku 2011. Poté se na stagi, doprovázeni velkým potleskem, objevili další členové H16 Otis a Cigo. Ti společně s Majkem představili hned několik nových tracků z alba Sila, které vyšlo tento prosinec. Všichni kluci z H16, která už je stará přes 10 let předvedli kvalitní show a mnoho fanoušků přesvědčili k tomu, aby si nové CD koupili.

Po asi 20 minutách zůstal Spirit na stagi sám, už bez svých slovenských kolegů a fanoušci mohli slyšet na živo jeho novinku Svetla, při které díky rozsvíceným telefonům a zapalovačům  v SaSaZu zavládla opravdu neobyčejná atmosféra. V úplném závěru Majk samozřejmě nemohl vynechat svůj hit Primetime, podle kterého je celá tour pojmenovaná a za bouřlivého potlesku se s fanoušky po téměř dvou hodinové show rozloučil.

Pražský koncert ovšem nebyl poslední z této tour, hned v sobotu Majk Spirit navštívil Ostravu a tento týden ho čeká ještě vystoupení v Olomouci a Bratislavě, kde tuto tour zakončí. Takže pokud jste fanoušci slovenského hip-hopu, máte ještě šanci vidět jeho speciální show.

foto:
Spirit Music

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.