Léto je tady a dává velký prostor fantazii, hravosti a hlavně BARVÁM! A ty si můžeme dovolit nejen v oblečení, ale i v kosmetice. A kdy jindy je vyzkoušet, než v tomto ročním období. Tak směle do toho!

Vysoké teploty si žádají, aby měly jednotlivé produkty větší výdrž. Trefou do černého jsou dlouhotrvající 16 hodinové rtěnky od Dermacolu. Široká paleta barev nabízí klasické rudé nebo světlejší odstíny, ale i divoké barvy. Rtěnky jsou dvoufázové a vybrat si můžete ze 13 odstínů. Nejprve nanesete barvu, na kterou po zaschnutí přidáte transparentní lesklý gel. Ty, které v sobě nemají třpytky, vydrží bez úpravy až 10 hodin a můžete s nimi bez problémů jíst i mluvit. Důležité je před nanesením rty odmastit nebo je vykreslit konturovací tužkou v příhodném odstínu, to celou výdrž jen podpoří.

Další skvělou novinkou, a nejen na léto, jsou Dermacol laky 5 Day stay, které mají opravdu velkou výdrž a užít si je můžete hned ve 25 odstínech. Když před nanášením nehty důkladně odlakujete a zbrousíte jejich povrch, stálost barvy ještě prodloužíte! Tak hurá na to. Léto barvám přeje a všem možným variacím se meze nekladou.V létě sice sluníčko pomáhá pleti, ale přece jen je dobré, mít po ruce pomocníky, kteří pleť vyčistí, hydratují a pomůžou v boji proti akné. Kombo v podobě antibakteriálního gelu, hydratačního krému a čistícího gelu je jasnou volbou.

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.