Po téměř třech letech fungování v Lake Malawi se Albert Černý loučí s bubeníkem Pavlem Pilchem, který byl posledním členem bývalých Charlie Straight.

Po rozpadu třinecké kapely Charlie Straight na podzim 2013 vyrukoval frontman Albert Černý s novým projektem. Jako jediný mu zůstal i bývalý spoluhráč z Charlie Straight Pavel Pilch, se kterým se Albert seznámil v dobách, kdy jako student ZUŠ u Pavla navštěvoval hodiny bicích. Společně s nově příchozím Patrickem a Jeronýmem vytvořili kapelu, která si získala oblibu nejen u nás, ale i v Evropě, především pak ve Velké Británii. Vše šlo jako po másle a Lake Malawi neminulo mnoho úspěšných singlů a koncertů. Nyní se Pavel rozhodl přijmout nabídku kapely Mingo Quartet. Pro Pavla to bude jistě nová zkušenost, hudební repertoár má totiž lehce francouzský nádech, což bude od Charlie Straight a Lake Malawi velká změna a životní výzva. S Albertem se ale rozhodně nerozcházejí ve zlém.

Albert a Antonín
Albert a Antonín

Ještě nedávno skupina Lake Malawi vystupovala ve složení: Albert Černý (zpěv, kytara), Patrick Karpentski (kytara, basová kytara, vokály), Pavel Pilch (bicí) – bývalý člen Charlie Straight, Jeroným Šubrt (kytara, basová kytara, bicí).

To už je ale minulostí. Místo Pavla za bicí usedne Antonín Hrabal. Přejeme, ať to klukům šlape alespoň tak dobře, jako doposud!

Více informací můžete nalézt na webu Lake Malawi.

foto:
facebook.com/Lake Malawi

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.