Po zavedení modelu YEEZY BOOST 350 V2 v roce 2016, přichází v roce 2017 KANYE WEST + adidas s návratem této jedinečné obuvi v černo-červeném provedení, která bude celosvětově uvedena do prodeje 11. února a poprvé bude k dostání nejen verze pro dospělé, ale také děti.

YEEZY BOOST 350 V2 jsou vybaveny černým svrškem z průlomového materiálu Primeknit s kontrastním červeným písmem nesoucí zrcadlovou značku ‘SPLY-350’. Novým prvkem u tohoto modelu tenisek YEEZY BOOST 350 V2 je poutko u paty.

Dospělým nabídnou tenisky poloprůsvitnou gumovou podrážku s bočními hranami z TPU, poskytující výrazný efekt a prvotřídní trakci. To vše s mezipodešví z revolučního materiálu adidas BOOST™, který tlumí nárazy a zanechá nohu v maximálním pohodlí.

Dětská bota YEEZY BOOST 350 V2 se pyšní celogumovou podrážkou s mezipodešví BOOST™, pro nadstandardní přilnavost a pohodlí.

Oba modely budou celosvětově uvedeny do prodeje 11. února 2017 a v České republice budou dostupné do vyprodání zásob v eshopu adidas.cz a v prodejně Footshop. Tenisky pro dospělé YEEZY BOOST 350 V2 pořídíte za 5999 Kč a dětskou verzi za 3499 Kč.

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.