Do začátku Noci lovců zbývá pár hodin, a tak vám odhalíme další ultimátní hudební lahůdky, na které se už nyní můžete těšit.

Už dnes 27. května to ve stylovém prostředí pražské Kolbenky rozbalí hiphopová legenda James Cole. Jako první v Praze uslyšíte tracky z jeho nového alba Orfeus, které vychází 31. května. Zcela unikátní bude také show všech seskupení Jäger Vibes, během níž společně a v neopakovatelném provedení zahrají Rae Montana, Akvamen, Radimo, Dead Sailor, Robot a orchestr. Závěr noci bude patřit DJs NobodyListen a Akvamen, a buďte si jistí, že jiskřivý proud muziky, zábavy, namraženého Jägermeisteru a hvězdných osobností si budete užívat plnými doušky od první až do poslední minuty večera. A to ještě zdaleka není všechno. Čekají na vás ještě další nevšední zážitky, o nichž vám zatím prozradíme jen to, že byste si je rozhodně neměli nechat ujít.

Proto Nepřestávejte lovit a urvěte si lístky na tuto jedinečnou akci Jägermeisteru, neboť čas se krátí, kapacita je omezena a zbývá už jen několik desítek vstupenek, které jsou k mání na www.ticketon.cz za přátelských 100 Kč.


27052016_Noc_lovcu

Noc lovců

27. 5. 2016 od 21.00, areál ČKD Kolbenova 5b, Praha

Vstupenky v prodeji v síti Ticketon.

www.facebook.com/events/1399461576746412/

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.