Svět je čím dál tím víc šílenější a veškeré naše aktivity se přesouvají do online světa. A tak není divu, že krom jídla, auta, oblečení, drog a hygienických potřeb přichází teď i možnost zakoupit si na internetu přítelkyni. Teda né úplně zakoupit, protože nejsme prasáci, ale díky Aldigo bude teď možné si sjednat placenou schůzku i přes internet.

Jen si to představ. Je sobotní večer a ty sedíš doma u večerních zpráv s Luckou Borhyovou a Reyem Korantengem. Svrbí tě rozkrok a ty jsi tak šerednej, že ani domovnice z třetího patra s tebou nechce jít na skleničku. A pokud by ses odvážil jít do města, což se nikdy neodvážíš, a šel si najít nějakou tu lásku, tak bys do ní musel nalít tak litr vodky, což by pro ni možná bylo smrtelný. Ale nezoufej. Protože právě pro TEBE je tu nově vzníkající služba Aldigo. Teda pokud zrovna nesmrdíš korunou, to už si to jdi radši hodit.

Aldigo je nově vznikající služba na českém internetu. V principu se jedná o portál, kde dívky nabízejí své služby za peníze. A tím myslím společenské služby, takže pokud hledáš někoho, kdo ti vybetonuje chodník před barákem, tak jsi taky úplně vedle. Krom serióznosti a ověřování uživatelů bych strašně rád vypíchl volbu reklamní tváře služby. Tou není nikdo jinej než má oblíbená herečka Silvia Dellai. Fanoušci českého pornoprůmyslu určitě vědí.

Jo a pozor! Pokud zrovna nejsi chlap, a chceš se při práci i bavit, můžeš se na Aldigu zaregistrovat a začít ukazovat svou šikovnost světu také. A když seženeš dalších deset stejně smýšlejících kamarádek, může se z toho nakonec stát i slušnej bussines. No a jestli hledáš lásku a nemáš ani peníze, tak zkus radši Tinder…

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.