Kapela Gorillaz patří už mezi klasiku. Britské duo, ale po dlouhé odmlce hlásí návrat, a to rovnou s novým albem. Od vydání jejich posledního počinu Plastic Beach uběhlo již dlouhých sedm let, a tak nám Gorillaz na oplátku za dlouhé čekání přináší rovnou dvě ochutnávky z nového alba ještě před vydáním.

Gorillaz jsou zpátky! Ano, po dlouhé době čekání jsme se konečně dočkali, a tohle anglické duo (nebo  kvartet?) se vrací! Uběhlo dlouhých sedm let od vydání posledního alba Plastic Beach, a tak je načase na něco nového. Datum vydání nadcházejícího alba je stanoveno na 28. dubna a ponese název Humanz. Mnozí z nás už ani nečekali, že by Gorillaz s něčím novým přišli, ale o to větší nadšení a sentiment osobně cítím.

Největším potěšením ale je, že se rozhodli nám čekání na konec dubna ještě více zkrátit. 2D s jeho partou se totiž představují rovnou ve dvou videoklipech, které přichází jako ochutnávka před albem samotným. Tracky nesou název Andromeda a Saturnz Barz. A k druhému jmenovanému si připravili dokonce i 360 stupňový klip.

Tak co? Jsou podle vás staří dobří goriláci zpět?

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.