Tajemství firemních večírků odhaleno: Dokáží skvěle utužovat kolektiv. I díky této skutečnosti si firemní večírky oblíbilo čím dál tím více firem. Právě nyní je období, ve kterém se nejvíce firemních večírků pořádá. A jaké pohoštění na večírku patří k tomu nejoblíbenějšímu? Přece lahodné grilované maso, se kterým se nemusíte rozloučit ani v zimě.

roasted pork leg, food

 

Ideální doba pro pořádání večírku? Existuje! 

I přesto, že nejvíce firemních večírků probíhá v době Vánoc, konkrétně před Štědrým dnem, ne všem tento termín vyhovuje. Rodinné návštěvy, obstarávání dárků, shánění stromečku, pečení cukroví… To jsou jen některé z předvánočních aktivit, které dokáží diář v době adventu pořádně naplnit. Není proto vůbec na škodu uspořádat večírek v lednu. Zatímco ostatní zaměstnanci už budou mít večírek za sebou, na vás tato akce plná zábavy a smíchu bude teprve čekat. Za nás je to hned dvojitá výhra.

Grilování v zimě

Grilování si se zimou asi mnozí z nás nedokáží představit. Ale řekněte sami, není tato představa lákavá? Zvláště když víte, kde sehnat teplé zázemí v podobě party stanu a grilu z litiny s vlastním topeništěm, který je odolný proti sněhu i dešti, takže je vhodný pro celoroční použití. My to víme, odpovědí je půjčovna grilů a party vybavení Party pohotovost, která sídlí v centru Prahy.

Od půjčení po obsluhu 

Pořádání firemních večírků se většinou neobejde bez stresu a celé řady povinností. I ty však můžete ponechat profesionálům. Party pohotovost nabízí kompletní servis, od půjčení a obsluhy grilu přes prodej naloženého masa na gril až po prodej a rozvoz piva.

Party stan zahřeje i v zimě

I zimní firemní večírek můžete uspořádat venku. Pokud nemáte zajištěno teplé zázemí, pronájem party stanu je dalším vhodným řešením. Paty stan je možné postavit i v zimě a vytopit ho na požadovanou teplotu. Příjemnou teplotu mohou obstarat přímotopy. Většina výkonných topidel se nenachází uvnitř stanu, ale venku. Teplý vzduch je pak veden rourou dovnitř a spaliny tím pádem nevnikají do stanu. Menší tepelná zařízení a přímotopy je možné umístit přímo do stanu.

Napadá vás lepší firemní večírek než ten, který je provoněný vůní grilovaného masa? Uspořádejte s firmou Party pohotovost večírek, na který se bude dlouho vzpomínat.

Článek je reklamní sdělení

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.