Co byste dělali, kdybyste vyhráli 2 miliardy korun, 90 miliónů eur? Zřejmě vás napadají různé možnosti, jak s takovouto neuvěřitelnou částkou naložit. Nad tím musel přemýšlet i Čech, který v květnu vyhrál rekordní sumu v Eurojackpotu, přesně 2,466 miliardy, poté, co si na východě Čech vsadil tiket za 400 Kč a překonal tak dosavadní rekord 1,7 milardy, který padl ve Finsku. Co s touto výhrou udělal? Čtěte dál!

Ve spoustě nejen tuzemských médiích se psalo o této neuvěřitelné výhře, slovo Eurojackpot bylo všude. Každý, kdo si o této výhře přečetl, musel snít o tom, co by s takovými pěnezi dělal. Někdo by je rozházel za luxusní domy, auta, oblečení, žil by si na vysoké noze. Ti rozvážnější by šetřili, investovali a něco třeba darovali na charitu či jiné dobročinné účely. A někdo…by se těchto pěnez zkrátka vzdal.

Na internetu se po několika týdnech, co se výherce stále nepřihlásil a začaly se objevovat různé spekulace, kdo výherce je a co s ním je, objevilo šokující video. Ve videu s pozměněným hlasem promlouvá údajný výherce, do tváře mu nevidíme. Říká, jak se bojí toho, že s takovými pěnezi by se mu změnil život tak, jak by si nepřál, z kamarádů a známých by se stali pouze ti, kteří by po něm požadovali peníze. Následně na tiketu ukazuje čísla 12, 14, 18, 38, 46, 9 a 10, která skutečně byla výherní, a před kamerou tiket spálí.

Otázka, kterou si zřejmě každý po zhlédnutí videa položí, je, zda je video skutečné, nebo se jedná o podvrh.

Co si o tom myslíte vy?  Je to podvrh či nikoliv? Kroutíte nad výhercovým činem hlavou, nebo to, co udělal, chápete? Komentujte!

2
Zanechat komentář

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Kryštof DavidEduard Mix Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Eduard Mix
Host

Tak to je masakr, o tom jsem ani nevěděl, že se něco takového stalo. Už se ví, jestli to byl podvrh, nebo skutečně svůj tiket spálil? Když se tak nad tím zamyslím, kdo by něco takového udělal? Kdybych se bál o svoji rodinu, tak bych to přece poslal na charitu, nebo něco podobného, snažil bych se ty peníze nějak rozumě darovat někomu, když bych o ně fakt neměl zájem, ale spálit je? To mi příjde jako hloupost.