Před pěti lety vydal David Doubek alias Ventolin svůj debut „Totem“ a od té doby se etabloval coby nejžádanější elektro-bavič v republice.

Letos se David vrací s novou deskou „Vitajte“ (kterou si již nyní můžete přehrát v exkluzivním streamu na webu Radia Wave) úvodním singlem Disco Science a šíleným klipem v režii Petra Marka (Midi Lidi) a Johuš Matuš. A proč vlastně název „Vitajte“? Pro slovenský Denník N se nechal slyšet, že nápad vznikl na společném turné se zmiňovanou kapelou Midi Lidi. „Našli jsme rozhožku s nápisem Vitajte, se kterou jsme se fotili a říkali si, že je to super obal na album v žánru 10 nejhorších obalů všech dob. Když jsem poté hledal název, vzpomněl jsem si na to a řekl si, že je to dobrý název. Jednoduchý, banální a přitom paradoxně znepokojivý. Je zvláštní, že v současné době toto konvenční oslovení působí takřka provokativně,“ sdělil novinám.

Za doprovodu hostů Francoise Svalise, Johuš Matuš a dj-ského dua Tomino & Myslivec pokřtí Ventolin novinku v MeetFactory ve středu 4. října.

Vstupenky jsou již v předprodeji za pouhých 190 Kč na www.meetfactory.cz a v sítích Ticketportal, Ticketpro a GoOut. Předprodej končí v den akce v 18:00, poté budou vstupenky k dostání i na místě za 250 Kč.

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.