23. – 24. 6. se v centru Písku uskuteční multižánrový festival CTRL ALT ART. Tento unikátní projekt představí nejen místní umělce, ale i větší jména české scény. Těšit se můžete na super kapely a DJs všech možných žánrů, ale i výstavy uměleckých děl, zajímavé přednášky, autokino se známými českými filmy, promítání filmů s živým doprovodem na piano, nebo přehlídku studentských filmů ve studentských bytech.

Celý festival se bude konat v klubech, kavárnách, čajovnách a dalších místech v centru Písku, kde si budete moct vybrat, jaký program se vám bude nejvíce zamlouvat. A úplně nejlepší věc je, že vstupné na celý CTRL ALT ART je ZDARMA! (Do prostor sladovny bude pro návštěvníky festivalu zvýhodněné vstupné.)

Místa: Pí (3,14) local club, Až na půdu, Kavárna U Vavřiny, Čajovna u Zeleného stromu, Synagoga Písek, Sladovna Písek, Music club Divadelka a studentské byty.

Vystoupí například Fast Food Orchestra, Ventolin, Dildo Boyz, UNRAVEL, French Touch, Dubstract, Libido Challenge, Acid Row a spousta dalších. Kompletní program bude zveřejněn již brzy. Tak neváhej a přijď 23. – 24. 6. do Písku na CTRL ALT ART!

1
Zanechat komentář

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Výstava v Písecké kavárně AŽ NA PŮDU, v rámci CTRL ALT ART 2017 « Alžběta Vlášková Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
trackback

[…] výstava započala v rámci CTRL ALT ART (Písecký multižánrový festival). Budeme moc rádi, když nás […]