Na oslavu odvážného ducha mládí představuje Converse „Forever Chuck“ – speciální sérii videí pro online a sociální sítě, kde jsou zastoupeny tři hlavní oblasti, díky kterým se staly tenisky Chuck Taylor kultovními: film a TV, kultura a styl L.A. a svět módy. Spoty jsou režírovány oceněným filmařem Karim Huu Do. Série startuje epizodou s podtitulem “Proč ikonické postavy nosí Chucky”. Díl je oslavou unikátních filmových charakterů, které udělaly z Chucků kultovní symbol na filmovém plátně.

První epizodou provede herečka Millie Bobby Brown, která odhaluje, proč nejvíc cool filmové postavy obouvají Chucky a co to o nich vypovídá. Millie se ve videu potkává s legendární stylistkou Stephanie Collie (mezi její počiny patří např. seriál Peaky Blinders i celovečerní filmy), aby zjistila její odborný názor. Brown byla nedávno nominována na cenu People’s Choice Award a také Screen Actors Guild Award za její výkon v Netflix seriálu “Stranger Things”.

„Chuck Taylor zůstává symbolem outsiderů, rebelů i dospívajících hrdinů – postav, které milujeme a nejvíce se s nimi ztotožňujeme ve filmu i v televizi,” říká Julien Cahn, marketingový ředitel Converse. „Spojením nejpamátnějších filmových scén z minulosti s vycházejícími hvězdami současnosti oslavujeme tenisky Chuck Taylor a vzdáváme hold faktu, že mají stále své místo v rámci trendů mezi mladými lidmi na obrazovce i mimo ni.“

Všechna videa ze série Forever Chuck zdůrazňují sebevědomý a odvážný duch mládí, který provází Chucky a spojuje jejich nositele v minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Epizody jsou určené pro online, kde se šíří skrze sociální sítě, jako je Snapchat nebo Instagram Stories.

První epizoda “Proč ikonické postavy nosí Chucky” byla celosvětově uvedena 13. února 2017.


Forever Chuck: Chucky ve filmu s Millie Bobby Brown:


O Converse

Společnost Converse Inc. se sídlem v Bostonu, Massachusetts je dceřinou společností firmy Nike Inc. Byla založena již v roce 1908 a za tu dobu si vybudovala reputaci americké původní sportovní značky – “America’s Original Sports Company”™, která je synonymem světoznámých modelů tenisek jako např. Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell® či One Star®.

Dnes Converse nabízí originální portfolio pánské, dámské i dětské obuvi, ale soustředí se i na prodej doplňků a oděvů. Produkty Converse mají zastoupení ve více než 160 zemích světa.

Více informací o Converse na www.conversecz.com a sledujte @converse.

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.