Converse milostné vyznání eleganci, tak by se dala výstižně popsat dámská kolekce Chuck Taylor All Star Highline Shroud. Modely z této řady zaujmou kompaktní siluetou, kterou umocňuje použitý materiál – měkká kvalitní kůže. 

Dámská kolekce vystihuje aktuální oblíbený ležérní look. Elegantní černé a bílé tenisky Chuck Taylor All Star Highline Shroud jsou jako stvořené na společenskou akci, ale díky výrazné variabilitě se hodí i na každodenní nošení.

Dostupné barvy:  Black, White

Zajímavým detailem kožených modelů Chuck Taylor Highline Shroud je krytí tkaniček, které dodává kolekci ještě výraznější nádech elegance. Nízká silueta jde naproti trendu odhalených kotníků a slušivých kulotek.

Kolekce Chuck Taylor All Star Highline Shroud je v prodeji u vybraných prodejců. 


O Converse

Společnost Converse Inc. se sídlem v Bostonu, Massachusetts je dceřinou společností firmy Nike Inc. Byla založena již v roce 1908 a za tu dobu si vybudovala reputaci americké původní sportovní značky – “America’s Original Sports Company”™, která je synonymem světoznámých modelů tenisek jako např. Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell® či One Star®.

Dnes Converse nabízí originální portfolio pánské, dámské i dětské obuvi, ale soustředí se i na prodej doplňků a oděvů. Produkty Converse mají zastoupení ve více než 160 zemích světa.

Více informací o Converse na www.conversecz.com a sledujte @converse.

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.