Druhé pokračování nabité club night se jménem Strain v režii Karaoke Tundry z labelu BiggBoss proběhne v Klubu FAMU 26.1. Opět se představí smetánka české grime / uk garage scény.

ASAP Jarda (live) – Opak Dissu

OPAK DISSU LABEL je fenomén, který spadnul na českou rapovou scénu jako meteorit a způsobil v tomto donedávna mrtvém rybníčku nový evoluční skok. Nejvýraznější představitel této extravagantní party A$AP JARDA právě pracuje na svém solo albu, které by měl posunout českou rapgame na další level. Nové tracky, ale i ověřené známé bangers předvede v exkluzivním setě, připraveném speciálně pro STRAIN #2.

JPQ (live)

JPQ a.k.a. Jean Paul Quassier je rapper a producent, člen pražské crew PODPULTURA, ktorá minulý rok vydala debutové EP „Labyrint“. Ve své solo tvorbě kombinuje neotřelý elektronický zvuk, sci-fi témama a storytelling, ve ktetém skutečne vyniká. V Klubu FAMU představí set, speciálně připravený pro tuto příležitost – můžeme čekat rap, interakci s publikem a osobitý humor.

Karaoke Tundra

Ukrajinský producent, tvořící v Čechách pod labelem BiggBoss, experimentuje na hraně elektroniky rapu. V roce 2016 vyšel jeho nový projekt Futuristický kongres, na který pozval prověřená jména od Boy Wondera až po Vladimira 518.

Casablanka

DJ a zvukový vůdce sekty OPAK DISSU LABEL se na druhém Strainu předvede trochu netradičně – vedle společné show s parťákem Jardou odehraje set plný aktuálního rapu, klubové elektroniky a grimu.

Paul Gate

Producent, DJ a v neposlední řadě grafik pražského labelu HYPNO 808. Je známy především svojí výbornou selekcí a bude naši párty zakončovat.

Gruzo

Působí na rozmezí hip-hopových beatů a podivné elektronické hudby necelou dekádu. Za sebou má několik instrumentálních desek, účast na kompilacích, desítky remixů a spolupráci s předními jmény českého rapu jako jsou James Cole, Smack, nebo Igor.

>>> Strain #2 Asap Jarda, Jpq, Karaoke Tundra, Casablanka a další <<<

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.