Martin Garrix, Don Diablo, Quintino, D.O.D, Holl & Rush, Loopers – to jsou jedny z hlavních jmen, které navštíví AIR Festival v Hradci Králové již tento víkend 12. a 13. srpna. Martin Garrix se navíc do České republiky vrátí po dvou letech a slibuje, že bude hrát na 110 %. Více si o tom můžete přečíst v našem předchozím článku!

Celá akce má nabitý line-up, začíná už v 16 hodin v pátek a končí v 7 ráno v neděli. Nabízí celkem 4 stage – Main stage, na které vystoupí mimo prvních šesti jmenovaných třeba i Tom & Jane, Matt Nash nebo Sem Thomasson. Program na main stage oba dva dny končí přesně o půlnoci, ale pokračovat se bude na EDM stage, na které v průběhu programu na main stage nikdo nevystupuje, ale poté na ní své výkony budou předvádět třeba John IoriJaggs, Robko nebo John Culter. V nabídce je ještě Techno stageDNB stage, na kterých se pojede nezávisle na hlavní stagi. Celý line-up najdete na Facebooku AIR Festivalu.

Martin Garrix dokonce natočil video pozvánku na AIR Festival a naučil se i nějaké to české slovíčko!

Ti, kteří by na akci chtěli a ještě si nekoupili lístek, nemusí být však zklamaní, jelikož lístky budou dostupné ještě přímo na místě za 1190 Kč, a kdyby někdo opravdu na akci nedorazil, může nás sledovat na sociálních sítích, protože my na této akci nemůžeme chybět, a tak Vás budeme živě informovat z této události – sledujte nás proto na našem Instagramu, Snapchatu (@czechmag) a samozřejmě i Facebooku.

CZECHMAG Snapchat - AIR Festival

Je tu někdo, kdo na AIR Festival také dorazí?

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.